Beach Studio 4
| Wi-Fi | Basen Basen do zanurzania | Prywatna plaża Plaża |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Kort tenisowy | Spa i relaks Centrum spa i zdrowotne |
| Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci |
Beach Studio 4 Ocho Rios o powierzchni 33 m² ma lokalizację przy plaży oraz widoki na ogród. Apartament leży tuż przy Turtle River Park i 3 km od Targ rękodzieła w parku Dunn's River.
Konoko Falls jest w odległości 25 min spacerem, natomiast Island Village - bardzo blisko od apartamentu. W prawie 2 km stąd znajduje się The Enchanted Gardens.
Beach Studio 4 oferuje 1 sypialnię. Obiekt noclegowy posiada kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki.
Goście mogą korzystać w apartamencie z aneksu kuchennego oraz delektować się posiłkami w w jadalni. Dworzec autobusowy Knutsford Express leży w 250 metrach. Możesz skorzystać z centrum fitness, dzięki czemu łatwo będzie Ci nadążyć za rutyną ćwiczeń. Obiekt posiada również taras.
- Lokalne atrakcje
- Irie River868 km
- Bethel Tabernacle United Pentecostal Church900 km
- Tadź Mahal166 km
- Fern Gully2920 km
- Harmony Hall1924 km
- Bamboo Beach Club1236 km
- Shaw Park Gardens & Waterfalls861 km
- Brimmer Hall Estate867 km
- Lotniska
- Lotnisko Ocho Rios18 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Prywatna plaża
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen do zanurzania
- Plaża
- Ogród
- Centrum spa i zdrowotne
- Centrum fitness
- Kort tenisowy
- Płytki koniec
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Obsługa pokojowa
- Wynajem samochodów
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Taras
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Beach Studio 4 z lotniska?
Goście Beach Studio 4 mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy Beach Studio 4 obejmuje kuchnię?
Tak, Beach Studio 4 oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Beach Studio 4?
W Beach Studio 4 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości.